ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز بندرلنگه باصدور پیامی به مناسبت هفته بسیج گفت : بی گمان اندیشه و تفکر بسیجی به عنوان فراگیرترین و ماندگارترین اندیشه، همواره تفکری پویا و زنده و مصون بخش کشور در مقابل حوادث و ناملایمات است که به جامعه نشاط و حیات می بخشد.

DSC_046776

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، متن پیام ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز بندرلنگه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رحمت خدا بر آن امام عزیزی که نهال عظیم بسیج را در این زمان غرس کردند و به لطف خداوند متعال امروز این نهال به شجره تنومند بصیرت ولایت نگری تبدیل شده است. و بی گمان اندیشه و تفکر بسیجی به عنوان فراگیرترین و ماندگارترین اندیشه، همواره تفکری پویا و زنده و مصون بخش کشور در مقابل حوادث و ناملایمات است که به جامعه نشاط و حیات می بخشد.

بسیجی امروز شجاعانه در صحنه مبارزه با ظلم و ستم و نادانی پادررکاب وارد و در مبارزه با شبیخون فرهنگی، بی نام و نشان فداکارانه می درخشد. بسیجی دلاور با اخلاق نیکو، ایثار، فداکاری و شجاعت بیش ازحد ضمن تقید به آداب شرعی، مسیر شهدا و بسیجیان را صیانت نموده و ادامه می دهد.

امروز جهان بینی اسلامی با شکوه هرچه تمامتر و با قدرتی شکست ناپذیر در برابر دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان اسلام ایستادگی می کند و علیرغم شیطنت‌های بسیار گسترده استکبار جهانی شاهد پیروزی های غرور آفرین و بزرگ انقلاب اسلامی درعرصه بین‌الملل هستیم و این مهم ممکن نمی‌شد مگر با حضور مردم همیشه در صحنه و ایثارگر در عرصه های دفاع از اسلام و ایران ، به یقین این حضور دشمن شکن نیز نشأت گرفته از تفکر و فرهنگ بسیجی است .

اینجانب با گرامیداشت هفته بسیج و تبریک آن به همه بسیجیان سرافراز و عاشق ولایت، موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدای والامقام، در راستای آرمانهای بلند حضرت امام خمینی(ره) و در پرتو رهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایمو به همکاری و همیاری با این عزیزان که دوشادوش امت سرافراز ایران اسلامی با جان و دل پاسدار ارزشها و دست‌آوردهای انقلاب اسلامی هستند افتخارمی کنم.

بی‌تردید در حال حاضر که نبرد همه‌ جانبه‌ی سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و … با استکبار جهانی، با عنوان جنگ نرم در جریان است، بار دیگر همانند دوران پرافتخار دفاع مقدس، لبیک گوی اوامر والای ولی امرمان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) هستیم و خواهیم بود آنگاه که فرزندان جوان خود را خطاب قرار داده و فرمودند: آینده‌ی روشن و امید بخش کشور و نظام متعلق به شماست و شما جوانان خواهید توانست کشور و ملت را به اوج توفیق برسانید و الگو و لازمه‌ی انجام این وظایف سنگین از جانب جوانان تقویت دین مداری، تقوا، عفت و پاکدامنی، علم ، نشاط کاری، امانتداری،خدمات اجتماعی و ورزش است.

امید که دانشجویان بسیجی در سایه رهبری مقام معظم رهبری نائب امام زمان(عج) خود ولایتمدارنه و هوشمندانه، در این عرصه حساس دانشگاهی که اجانب از هرطرف دست خیانت را به این نظام مقدس جمهوری اسلامی دراز کرده اند، مدال پرافتخار مودت، معرفت و اطاعت را بر قله های دنیا و آخرت به نمایش بگذارند.

خداوند به همه ما توفیق حشر با امام رحمه الله علیه و همه شهدا و بسیجیان واقعی همراه و در راه او را عنایت فرماید.

مهندس بهمن محمودی

ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز بندرلنگه