رئیس شورای شهر قشم گفت: تعامل و تفاهم با سازمان منطقه آزاد از دلایل انتخاب شهردار جدید قشم توسط شوراست.

 

13920716000070_PhotoA

 

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،محمد رفیع ‌پورمولوی گفت : انتخاب شهردار یکی از مهم‌ترین وظایف شورای شهر است و در همین راستا نهایت دقت در شورای قشم پیرامون تصمیم‌گیری برای انتخاب شهردار و رعایت مقررات مندرج در قوانین را به عمل آورده‌ایم.

رئیس شورای شهر قشم ضمن بیان بخش‌هایی از آیین‌نامه اجرای احراز تصدی سمت شهردار، برای شهردار جدید آرزوی موفقیت و اظهار امیدواری کرد: با تعامل و تفاهم پیش آمده سازمان منطقه آزاد قشم و سایر دستگاه‌های اجرایی، شهرداری قشم در جهت عمران و آبادانی هر چه بیشتر شهر و رضایت مردم قدم‌های موثری بردارد.

وی از شهردار سابق نیز تقدیر کرد و افزود: شهردار جدید تراب ذاکری با پنج رای موافق و یک رای مخالف، موفق به جلب اعتماد شورا برای سمت شهرداری قشم شده است.

به گفته پورمولوی، نشست شورا برای انتخاب شهردار، با حضور شش تن از اعضای شورای اسلامی شهر قشم برگزار و یک نفر از اعضا شورا نیز به دلیل موجه در جلسه حضور نداشته است.

رئیس شورای شهر قشم عنوان کرد: تراب ذاکری شهردار جدید پس از طی مراحل قانونی مصوبه شورای اسلامی شهر قشم و تأیید از سوی استانداری مشغول به کار خواهد شد.

به گزارش فارس، تراب ذاکری فرزند سردار دفاع مقدس شهید غلامشاه ذاکری است و دارای تحصیلات در حوزه مدیریت اجرایی است.

وی نیز در گفت‌وگویی با خبرنگار فارس سوابق خود در دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی برشمرد و گفت:  رئیس میز مشورتی تشخیص مصلت نظام در هرمزگان، رئیس هیئت مدیره موسسه پژوهش مدیریت هرمزگان، ریاست پردیس بین المللی مالک اشتر قشم، مشاور اجرایی هیئت مدیره بانک صادرات ایران و مشاور دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از جمله تجاربی است که من تاکنون در امور یاد شده داشته‌ام.

منبع: فارس

انتهای پیام/