شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان به مناسبت ۱۵ می سالروز تاسیس رژیم جعلی و منحوس صهیونیستی  بیانیه صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزپرس، در این بیانیه چنین آـمده است:

رهبرمعظم انقلاب اسلامی : مساله فلسطین مساله اول دنیای اسلام است و همه مسلمانان جهان با حفظ وحدت باید از مردم مظلوم فلسطین پشتیبانی کنند

۱۵ می سال ۱۹۴۸ میلادی همزمان با مرگ استعمار پیر در فلسطین(انگلیس)، فرزند نامشروع آن اسرائیل متولد شد، تولد شومی که در فلسطین بعنوان روز نکبت نام گرفت. مردم فلسطین این روز را یادآور روزهای تلخ یعنی اشغال سرزمینشان و مصادره اراضی و اولین موج آوارگی و اخراج بیش از ۸۰۰ هزار فلسطینی از خانه و کاشانه شان می دانند.

آری یوم النکبه روز کشتار وحشیانه بسیاری از مردم مسلمان و بی گناه فلسطین توسط جوخه های ترور رژیم صهیونیستی است از زن و مرد گرفته تا پیروجوان و همچنین روزسیاه ظلم و ستم از سوی مستکبرین بر ملت مظلوم است.

این روز به رسمیت شناختن رژیم اسرائیل با حمایت آمریکا و انگلیس و و برخی سران خائن و سازشکارعرب است.۶۶ سال است که این رژیم جعلی و نژادپرست که هیچ قوم و گروهی را جز خود انسان و قابل احترام نمی داند به واسطه و حمایت های جامعه جهانی خاصه سازمان ملل که اساس و بنیاد وجودیش برپایه تبعیض است نسبت به مردم مظلوم فلسطین هر گونه ظلم وجنایتی را روا داشته است.کشتار وحشیانه مردم مسلمان فلسطین در جنین ،صبرا و شتیلا در غزه و کرانه باختری چیزی جزسکوت مجامع بین المللی را به همراه نداشته است مجامعی که روزی با تقسیم فلسطین به دو بخش یهودی و فلسطینی درواقع هدف تصرف کامل قبله اول مسلمین را پیگیری می کردند چنانکه به هدف خود رسیدند.

اما امروز مردم قهرمان فلسطین بعد از سالها مقاومت و مشاهده شکست سازش کارانی همچون یاسرعرفات به واقع فهمیده اند نه با سازش بلکه تنها با ایستادگی و روحیه شهادت طلبی پیروز خواهند شد و این غده سرطانی را از بین خواهند برد.

کما اینکه درجنگهای ۳۳ روزه لبنان و ۲۲ و ۸ روزه غزه حزب الله لبنان ومسلمانان غزه ثابت کردندکه رژیم غاصب اسرائیل‌، خانه عنکبوتی بیشتر نیست و توان مبارزه با مردم مسلمان و شهادت طلب را ندارد.

درپایان ما دانشجویان استان هرمزگان در این روزمصیبت ضمن همدردی با مردم مظلوم فلسطین و اظهار تنفر از رژیم صهیونیستی و حامیان مستکبرش بار دیگر با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی )پیمان می بندیم تا آخرین قطره خون خود جهت آزادی اولین قبله مسلمین، قدس شریف تلاش کنیم که

” ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم”اگر(آیین)خدارایاری کنید شما رایاری می کند و گامهایتان را استوار می دارد

والسلام

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان