سکانس‌هایی از آخرین قسمت سریال ویژه شب‌های قدر شبکه دو با نام “بوی باران” در شهرک سینمایی دفاع مقدس مقابل دوربین رفت.

IMG15582183

به گزارش  پایگاه  خبری هرمز پرس،این سریال به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین تبریزی تولید می‌شود و علی بخشی‌زاده مدیر شبکه دو، مسعود صباح مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو‌، مدیر و کارمندان روابط عمومی و اهالی رسانه از روند تولید آخرین قسمت آن بازدید کردند.

پژمان بازغی‌، کامبیز دیرباز‌، رحیم نوروزی، نیلوفر شهیدی، میرطاهر مظلومی، مونا فرجاد، رابعه اسکویی، قاسم زارع و داود شیرعلی از جمله بازیگرانی بودند که در این لوکیشن حضور داشتند و آخرین قسمت با حضور آنها ضبط شد.

این تصاویر به بخش‌های جنگی سریال مربوط می‌شد و چندین انفجار و تیراندازی نیز در ششمین قسمت سریال دفاع مقدسی “بوی باران”‌ وجود داشت.

تبریزی متن “بوی باران” را با همراهی آزاده محسنی نوشته است و سریال درباره مادر و دختری است که بعد از ۳۰ سال یکی از همرزمان مرد خانه‌شان را که دچار فراموشی شده است، پیدا می‌کنند و برای اینکه به حافظه او دست پیدا کنند به ناچار وارد دوران جنگ می‌شوند.

در این سریال که در ۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید می‌شود بازیگرانی همچون پژمان بازغی، کامبیز دیرباز‌، فریبا کوثری‌، نیلوفر شهیدی،‌ مونا فرجاد، رحیم نوروزی‌،‌ میرطاهر مظلومی‌، رابعه اسکویی، ‌رامسین کبریتی‌، قاسم زارع‌، زهرا سعیدی‌، مینا جعفر زاده‌، لاله صبوری‌، داود شیرعلی‌، مبین عطاری‌، افشین اخلاقی،‌ سولماز حصاری‌ و بهارک صالح نیا‌ ایفای نقش دارند.

مراسم بازدید دست‌اندرکاران شبکه دو از پشت صحنه این سریال امروز چهارشنبه ۵ تیرماه برگزار شد.

منبع:مهر

انتهای پیام/