رئیس دانشگاه هرمزگان بر برگزاری مداوم و پیوسته کرسی‌های آزاداندیشی و نظریه‌پردازی در این دانشگاه تاکید کرد و گفت: بودجه تشکل‌های دانشجویی باید مشخص شود.

 

13910331000206_PhotoA

 

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،نخستین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه هرمزگان در سال تحصیلی ۹۲ با حضور ریاست دانشگاه، اعضای هیئت رئیسه و نمایندگان تشکل‌های سیاسی، کانون‌ها و انجمن‌های علمی صبح امروز برگزار شد.

دکتر احمد نوحه‌گر رئیس دانشگاه هرمزگان در این نشست ضمن تبریک به مناسبت سال تحصیلی از عزم جدی دانشگاه در برگزاری فعالیت‌های فرهنگی خبر داد و تاکید کرد که کار فرهنگی باید تقویت و در را خدا باشد.

وی با بیان اینکه در این راه باید از سیاسی کاری در انجام کارهای فرهنگی پرهیز شود، خواستار مشخص و مصوب شدن بودجه تشکل‌ها توسط شورای فرهنگی شد.

رئیس دانشگاه هرمزگان داد: در صورت مشخص بودن بودجه است که تشکل‌ها می‌توانند فعالیت‌های خود را بر اساس آن برنامه‌ریزی کنند.

وی در ادامه با تاکید بر راه‌اندازی کرسی‌های آزاد اندیشی و نظریه پردازی در سال تحصیلی جدید، خواستار برگزاری پیوسته و مداوم کرسی‌ها در دانشگاه و انجام برنامه‌ها بر اساس الگوی اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام رهبری شد.

  منبع: فارس

انتهای پیام/