با ترمیم نقاط محروم روستای سرجوئیه توسط دانشجویان بسیجی مسئول آموزش و پروش نیز از احداث مدرسه نوساز در این منطقه خبر داد.

20

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، به دنبال تلاش های انجام شده در روستای محروم سرجوئیه رودان جمعی از مسئولین استان هرمزگان نیز برای رفع این مشکلات با دانشجویان شرکت کننده در این اردوی جهادی همراه شدند.

دانشجویان دراین اردو به مرمت مسجد ،رنگ آمیزی محیط اطراف،وانجام فعالیت های فرهنگی از قبل برگزاری کلاس های آموزشی پرداختند.

لازم به ذکر است این روستا با توجه به اینکه در ۱۲ کلیومتری از شهرستان رودان قرار دارد یکی از محروم ترین نقاط از لحاظ امکاناتی و تجهیزاتی است.

بنا بر این گزارش مسئول آموزش و پرورش استان هرمزگان با بازدید مدرسه وحدت این مدرسه را مخروبه اعلام کرد و قرار شد در سال ۹۲ مدرسه ای جدید با همین نام ساخته شود.

در ضمن از سوی مسئولین آموزش و پرورش مقرر گردید: در صورتی که تعداد دانش آموزان دبیرستانی به حد نصاب رسید پیگیر احداث دبیرستان شود وسرویس رفت و برگشت دانش آموزان به روستاهای مجاور را فراهم کنند.

گفتنی است در بازدید مسئولین بنیاد مسکن،سپاه ناحیه رودان،اداره اوقاف و امور خیریه،فرماندار،اداره ورزش و جوانان ،شورای این شهرستان و عد ه ی دیگری از مسئولان برای رفع مشکلات این منطقه گرد هم آمدند و در جمع مردم با شنیدن صحبت ها و درخواست های آنها در صدد حل این خواسته ها برآمدند.

انتهای پیام/