مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم از بهره‌برداری از بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی قشم در دهه فجر خبر داد.

13920708000562_PhotoA

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،شهریار مشیری در نخستین اقدام پس از آغاز مسئولیت جدید خود به عنوان رئیس هیئت‌مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم به طور سرزده از روند فعالیت پروژه بیمارستان پیامبر اعظم (ص) بازدید کرد.

وی در سخنانی کوتاه گفت: امیدوارم با بهره‌برداری از بیمارستان ۱۲۱ تختخوابی پیامبر اعظم (ص) قشم، شاهد کاهش چشمگیر مشکلات درمانی در بخش‌های مختلف با به کارگیری پزشکان متخصص و فوق تخصص در این بیمارستان باشیم.

مشیری با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی این بیمارستان، افزود: سازمان منطقه آزاد قشم با ساخت و تجهیز این بیمارستان گام مهمی در مسیر سلامت مردم و انبوه میهمانان و مسافرانی که به این جزیره سفر می‌کنند برداشته است.

وی تصریح کرد: تمامی تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان به جز دستگاه سی‌تی اسکن و ام آر آی با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال خریداری شده و انتظار می‌رود این پروژه حوزه سلامت در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری برسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان نیز در این دیدار، بر آمادگی این دانشگاه جهت خرید یک دستگاه سی‌تی اسکن و همچنین تامین کادر پزشکی و پیراپزشکی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم تاکید کرد.

محمد شکاری بهره‌برداری از این بیمارستان را برای توسعه این منطقه بسیار حائز اهمیت دانست و از تلاش سازمان منطقه آزاد قشم در زمینه خدمات بهداشت و درمان در بزرگ‌ترین جزیره خلیج فارس تقدیر کرد.

حجت‌الاسلام عبدالرضا شادکام، مشاور و مدیرکل حوزه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم، مومنی، معاون عمرانی و جمع دیگری از مدیران این سازمان به همراه تنی چند از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان را در این بازدید همراهی کردند.

 

منبع : فارس

 

انتهای پیام/