کرسی آزاد اندیشی با عنوان دانشگاه تک جنسیتی فرصت یا تهدید با حضور جمعی از دانشجویان علاقه مند در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس برگزار شد.

5200

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،به همت کانون امور خواهران دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاداسلامی بندرعباس در راستای فعال سازی کرسی های آزاد اندیشی با دعوت از اساتید صاحب نظر در این حوزه ، اولین جلسه این کرسی ها در آغاز سال تحصیلی جدید در سالن جلسات واحد بندرعباس برگزار شد .

بهروز مجد زاده سخنران این نشست ضمن تشریح دانشگاه تک جنسیتی گفت: دانشگاه کوچک شده اجتماع است و چه بهتر که انسان قبل از ورود به جامعه در دانشگاه مورد آزمون و خطا قرار گیردودر نهایت واکسینه شود و با تجربه بالا وارد اجتماع شود.

وی افزود:دانشگاه محیطی علمی است و دانشجویان می توانند با رعایت قانون و در چهارچوب مقررات، راه پیشرفت را در پی گیرند .
عضو هیات علمی دانشگاه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و فرهنگ سازی آن در دانشگاه را تنها راه حل برای جلوگیری از مشکلات در دانشگاه دانست و افزود: افرادی که در دانشگاه مرتکب اشتباه می شوند بهتر است که بگوییم اینها در لباس دانشجو هستند چرا که دانشجوی واقعی به دنبال مسایل علمی است و نهایت استفاده را از فرصت به دست آمده می برد و ذهن آن به بیراهه نمی رود.

وی در پایان گفت این طرح منوط به بررسی ها و مطالعات همه جانبه و در نظر گرفتن پیچیدگی های آن است و اجرای آن در کوتاه مدت امکانپذیر نیست.

گفتنی است در این نشست دانشجویان دختر و پسر نظرات و سوالات خود را در این زمینه مطرح وپاسخ خود را دریافت نمودند.

انتهای پیام/