پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران با هدف بهبود مدیریت کشور، آگاهی از دانش مدیریت و ارتقاء آن برای مدیران اقدام به برگزاری دوره MBA با گرایش فناوری اطلاعات کرده است.

IMG12254097

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، افزایش مهارت و غنی‌سازی دانش مدیران و توانمند‌سازی نیروی ‌انسانی در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور (فاوا) از محور‌های اصلی این دوره است و ارائه گواهی‌نامه رسمی از پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، طراحی و نظارت توسط متخصصین MBA طبق استاندارهای مدارس کسب‌ و کار بین‌المللی و برگزاری توسط یکی از مراجع رسمی IT در کشور (پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران) از جمله مشخصه های برجسته این دوره محسوب می شود.

در همین حال برگزاری کارگاه‌های آموزشی مورد نیاز در کنار دروس اصلی دوره جهت ارتقاء سطح علمی دانش پذیران، برخورداری از صحبت‌ها و تجربیات حداقل ۱۰ مدیر موفق فناوری اطلاعات ملی و بین المللی، برگزاری نشست‌های سالانه برای فارغ التحصیلان دوره همراه با کیس‌ها (Cases)، بهترین روشها (Best Practices) و فیلم‌های آموزشی مطرح و بروز دنیا و قابل اجرا در ایران از دیگر ویژگیهایی است که پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران بر آن تاکید دارد.

مخاطبان اصلی این دوره که در مهرماه ۱۳۹۲ برگزار می‌شود، مدیران فناوری اطلاعات، مشاوران فناوری اطلاعات، کارشناسان ارشد فناوری اطلاعات و کلیه علاقمندان به یادگیری و افزایش مهارتهای مدیریتی هستند.

مدت دوره ۴۰۰ ساعت بوده که شامل ۳۰۰ ساعت دروس مدیریتی عمومی و تخصصی و ۱۰۰ ساعت دروس تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات است و در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/