۲۰۳ دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد  فارغ النتحصیلی خود را جشن گرفتند .

 

IMG_5619

 

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، مهدی باقری رئیس دانشگاه آزاد بندرعباس با تبریک به دانش آموختگان، فراغت از تحصیل آنان را نقطه عطفی در زندگی علمی آنان قلمداد کردو افزود : امیدوارم این پایان دوره تحصیلی ، آغازی برای طی مدارج عالی تر  دانشگاهی باشد .
مهدی باقری ، نیروی انسانی متخصص را زیر بنای توسعه همه جانبه عنوان کرد و گفت : زمانی جامعه به رشد و توسعه پایدار نزدیک می شود که نیروی های کاردان و متخصص پویایی و شکوفایی را در این عرصه به نمایش بگذارند .
رییس واحد بندرعباس تاکید کرد که توقعات امروز جامعه از شما نسبت به دوران دانشجویی تغییر کرده و امروز شما به عنوان یک نیروی کاردان و متخصص با انرژی مضاعف وارد چرخه و شریان حیاتی جامعه شده اید و همه نگاه ها معطوف به عملکرد ، فکر و ایده شماست و شما نیز باید از این فرصت بدست آمده نهایت استفاده را در راستای خدمت به جامعه انجام دهید .
وی همچنین با اشاره به نقش دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه های بین المللی گفت : این دانشگاه راه رشد و بالندگی را با   تکیه بر نهضت تولید علم و جنبش نرم افزاری شتاب بیشتری داده است و امروز با تکیه براندیشه ها و استعدادهای جوانان  دانشجو می رود تا در کنار عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان ، عنوان دانشگاه علمی جهان را نیز در کنار دانشگاه های معتبر جهان کسب نماید .

باقری افزود : دانشگاه آزاد اسلامی  دروازه علم و دانش را به روی همه ی  جوانان گشود و تعلیم و تربیت را در جامعه جهت داد تا همه جوانان در اقصا نقاط کشور ،  به خصوص در مناطق محروم بتوانند از ثمره ی این شجره طیبه بهره مند شوند.
رییس واحد بندرعباس دانش آموختگان را غنچه های دیروز ، گل های امروز و میوه های فردا قلمداد کرد و تاکید نمود : چرخ توسعه کشور با فکر و اندیشه شما  می چرخد و امید است شما با منش ، تعهد و علم خود بتوانید  گام های بزرگی را در رشد و بالندگی کشور بردارید .
این مسؤول دانشگاه  از دانش آموختگان خواست تا ارتباط خود را با دانشگاه قطع نکنند و با عضو شدن در کانون فارغ التحصیلان دانشگاه از تسهیلات و مزایای این کانون بهره مند شوند . وی همچنین دفتر ارتباط با صنعت و مرکز رشد واحد های فناور را از دیگر حوزه هایی خواند که دانشجویان می توانند فکر و ایده خود را به مرحله انبوه سازی برسانند .

این مراسم با برنامه های شاد و متنوع ادامه یافت و در پایان  دانش آموختگان رشته های پرستاری ، مهندسی کشاورزی – آب ؛ فیزیک ؛ گمرک ؛مهندسی منابع طبیعی – شیلات و محیط زیست ؛ علوم تربیتی ، شیلات ؛مترجمی زبان زیست شناسی دریا معماری ،مدیریت برنامه ریزی ؛ علوم اقتصادی ، عمران ، زمین شناسی ، کامپیوتر ، حقوق ، حسابداری  لوح  پایان تحصیلات خود را از دست مسؤولان دانشگاه دریافت کردند .
انتهای پیام/