به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس؛ علیرضا مجرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: بیش از ۴۰ اکیپ ثابت و سیار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان در محورهای مواصلاتی مشغول خدمات‌رسانی به مردم هستند.

وی ادامه داد: علی‌رغم میزان بارندگی شدیدی که در استان بوده است در مجموع تردد وسایل نقلیه درون‌استانی و برون‌استانی نسبت به مدت مشابه سال قبل یک درصد افزایش را نشان می‌دهد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان اضافه کرد: بیشترین ترددها در محور بندر شهید رجایی، میدان نامجو، درگهان به قشم و بیشترین مسافر مربوط به بندرعباس و جزیره قشم بوده است.

مجرد اظهار کرد: با تلاش راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیریک، مسیرهای مسدود شده بازگشایی و هیچ محوری مسدود نیست.

وی عنوان داشت: محور شهید مردان کنارجو هم مسیر آن باز و تردد برقرار است ضمن اینکه در برخی نقاط آب‌بردگی شانه راه در محورهای روستایی مشاهده می‌شود که با برنامه‌ریزی‌هایی که در دستور کار داریم از ابتدای محور شروع بکار شده و نسبت به اصلاح آنها با توجه به امکانات موجود اقدام خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان یادآور شد: هموطنان می‌توانند جهت کسب اطلاعات از وضعیت جوی و ترافیکی محورها، انسدادها، مسیرهای بهینه بین شهری و دیگر اطلاعات مربوطه از طریق شماره‌گیری تلفن ۱۴۱ کسب اطلاع نمایند و همچنین می‌توانند با شماره‌های ۲۰-۰۷۶۳۳۳۵۰۹۱۹ به‌صورت مستقیم با کارشناسان مرکز تماس حاصل نمایند و کارشناسان به‌صورت شبانه‌روزی پاسخ‌گوی هموطنان عزیز هستند.

انتهای پیام/