محمد قنبری، مدیر دفتر بسیج دانشجویی میناب گفت وگو با خبرنگارهرمزپرس، بااشاره به گرامیداشت ایام الله دهه فجر و بزرگداشت رشادت های زنان ومردان انقلابی، اظهار کرد:  وظیفه ی همه تشکل های انقلابی در این برهه از زمان شناساندن انقلاب و دستاوردهای انقلاب به نسل های دهه ی سوم و چهارم است.

مدیر دفتر بسیج دانشجویی با اشاره به اینکه نام انقلاب باید تاذابد جاودان بماند، تصریح کرد: از آنجایی که جوانان انقلابی امروز در صحنه های انقلابی دیروز حضور نداشتند، بازگو کردن خاطرات مردان انقلابی و نشان دادن مکان های هایی که در آن ها تجمع مردمی صورت می گرفت، قطعا تاثیرات بسیاری خوااهد داشت.

قنبری در ادامه گفت: بسیج دانشجویی میناب ، همچون اقشلر مختلف جامعه برنامه های ویژه ای را ببه مناسبت فرا رسیدن دهه فجر برگزار می کند. که برگزاری تور انقلاب به عنوان شاخص ترین برنامه است چراکه می تواند موجب آشنایی جوانان دانشجو با حماسه های مردم در روزهای انقلابی شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری تورانقلابی، بیان کرد: هدف از برگزاری برنامه تور انقلاب شناساندن نقش انقلابی مردم شهرستان میناب،مکان های مهم در دوران انقلاب ،محل های تجمع مردم میناب برای راهپیمایی و تظاهرات و معرفی شهیدان و جانبازان سرافراز دوران انقلاب و روحانیون مبارز آن ایام به دانشجویان ،جوانان و عموم مردم می باشد .
مدیر دفتر بسیج دانشجویی میناب ادامه داد: این تور از ۱۶  تا ۱۸ بهمن  در سطح شهر میناب با حضور آقای حسن پور به طور مجزا برای خواهران و برادران برگزار خواهد شد.
قنبری خاطرنشان کرد: برنامه تور انقلابی بعد از حضور دانشجویان در دفتر بسیج  دانشجویی، دانشجویان همراه با تور انقلاب در سطح شهر میناب و بازدید از مکان های تاریخی خواهند رفت. و در آخر نیز دانشجویان با حضور در گلزار شهدا و قرائت فاتحه  با شهدا میثاق خواهند بست.

انتهای پیام/