امام جمعه بندرعباس گفت : دیگر برگزاری تجمعات بدون مجوز در اعتراض به این مسئله جایزنیست و نباید با تکرار این امر سوژه را در اختیار رسانه های بیگانه قرار دهیم، همه باید به قانون احترام بگذاریم.

IMAGE634907378348829346

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس در خطبه این هفته خود با توجه به اتفاقات هفته گذشته گفت:به عنوان نماینده ی ولی فقیه در استان هرمزگان اصل واگذاری قسمت هایی از پارسیان به فارس را قبول ندارم و پیگر این موضوع خواهم بود.

وی با بیان اینکه در خیلی از موارد مصوبات دولتی با توجه به شرایط خاص اجرایی نمی شود گفت : با کسانی که شرایط استان هرمزگان را برای اجرای این طرح عالی گزارش داده اند به شدت مخالفت میکنم و از آن ها می خواهم در ارائه گزارش های خود دقت به خرج دهند زیرا اکنون شرایط به هیچ وجه برای اجرای طرح مذکور فراهم نیست.

با توقف تجمعات فرصت را از دشمنان بگیرید

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه بی تردید حضور مردم برای به گوش رساندن خواسته به حقشان با نیت پاک صورت گرفته است، اضافه کرد: نباید زمینه را برای ناپاکان فراهم کرد تا دشمنان کمین کرده با سوءاستفاده از آن سعی در رسیدن به اهداف خود داشته باشند.

آیت الله نعیم آبادی با انتقاد از شبکه های بیگانه و دشمنان که با دروغ افکنی و شایعه پراکنی سعی در رسیدن به خواسته خود دارند، گفت: شبکه بی بی سی صداقتی در گفتار ندارد و بارها سعی در دروغ افکنی داشته که خوشبختانه مردم همیشه بیدار هیچگاه نگذاشته اند آن ها به اهداف خود دست یابند و اگر این شبکه صداقتی در گفتار داشت سخنان بنده در نماز جمعه را پخش می کرد نه آنکه با فرافکنی و دروغگویی سعی در ضربه زدن به انقلاب اسلامی داشته باشد.

وی اظهار داشت: حرف من همان حرف مردم است و از آن ها می خواهم که به عشق امام و رهبری و پاسداری از نظام جمهوری اسلامی بهانه ای به دست بیگانگان نداده و با هوشیاری نگذارند دشمنان به خواسته های خود دست یابند و بنده تمامی خواسته ها و مطالبات مردم در خصوص طرح جدایی بخش هایی از هرمزگان را از طریق مسئولان پیگیری می کنم.

ورزش باستانی را الگوی ورزش ها قرار دهید

وی با اشاره به آغاز هفته تربیت بدنی گفت: ورزش برای تقویت بدن و آمادگی جوانان بسیار خوب است ، مسئولین باید همان طور
که در ورزشهای باستانی رفتارهای اسلامی را تزریق کردند در دیگر ورزش ها نیز ارزشهای اسلامی را گسترش دهند.

نماینده ولی فقیه در بندرعباس گفت : در ورزش های باستانی حتی یک اهانت هم به گوش نمی رسید و ورزش سرشار از
احترام به پیشکسوتان بزگان بود.

وی افزود : مسئولین امر ورزش باید فرهنگ اسلامی را به گونه ای با ورزش تلفیق کنند، که به الگویی مناسب برای سایر کشورها تبدیل شود و همچنین در کنار آن ورزش های بومی را نیز از یاد نبرند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به فرارسیدن هفته صادرات گفت :ما باید سعی کنیم با کاهش واردات و بالا بردن سطح کیفیت محصولات داخلی برمقدار صادرات افزوده و اقتصاد را سامان دهیم.

نماینده عالی استان هرمزگان در مجلس خبرگان گفت : سازمان آمار و اسناد باید با ارائه ی دقیق آمار های ،بیکاری،اشتغال ، جمعیت دیگر نهاد ها را در جریان بگذارد، تا با ایجاد یک برنامه ریزی منسجم امورات مهم استانی الویت بندی شود.

وی با بیان اینکه ” کشتی سازی از محوری ترین سازه های استان هرمزگان است” گفت: این چرخه قدمتی پنجاه ساله دارد و فعالیت آن هم زمان با کشور کره آغاز شده ، بنا براین مسئولین با برداشتن مشکلات از مقابل این عرصه متخصصان را در توسعه این امر با برنامه ریزی مناسب و اولویت دهی یاری کنند.

انتهای پیام/