مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه جلوگیری از خروج شش هزار دانشجواز کشور موفقیت کیش است، گفت: ایجاد دانشگاه های بین المللی در کیش از برنامه های این سازمان است.

IMG11571748

 

به گزارش پایگاه  خبری هرمز پرس،علی اصغر مونسان در اجتماع مدیران و کارکنان دفاتر خدمات مسافرتی شهرهای شیراز، اصفهان، یزد، قم ، همدان و اردبیل در مرکز همایش های بین المللی خاطر نشان کرد: در حال برنامه ریزی و بسیج امکانات جهت افزایش ورود گردشگر به کیش هستیم و در این خواستار همکاری و هم اندیشی دفاتر خدمات مسافرتی به عنوان دروازه اصلی ورود به کیش هستیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بازنگری در طرح جامع و صدور مجوزهای ساخت و ساز را از اقدامات نخست این سازمان عنوان و بیان کرد: برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت برای ایجاد زیر ساختها و افزایش فضای گردشگری در نظر داریم.

وی با اشاره به برنامه های سازمان منطقه آزاد کیش برای اجرای تورهای آبی افزود: در آینده نزدیک امکانات تردد گردشگران بین کیش و جزیره هندورابی فراهم خواهد شد و در این باره برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در نظر گرفته ایم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از مطرح شدن کیش به عنوان قطب آموزشی در کشور سخن گفت و از تحصیل شش هزار دانشجو در کیش خبر داد و افزود: جلوگیری از خروج شش هزار دانشجو از کشور برای ادامه تحصیل، موفقیت و خدمت کیش است.

مونسان با اشاره به  برنامه های سازمان تحت مدیریت خود درباره ایجاد دانشگاه های بین المللی در کیش گفت: با حضور دانشگاه های مطرح کشور در کیش، زمینه حضور دیگر دانشگاه های بین المللی فراهم شده است.

وی با تاکید بر رونق گردشگری سلامت یادآور شد: گردشگری سلامت ، برنامه جدید توسعه صنعت گردشگری در کیش است.

منبع : مهر

انتهای پیام/