1

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس؛ عبدالکریم قائدی، سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با اشاره به تولید علم در ایران گفت: ایران مقام ۱۶ جهان و رتبه اول منطقه را بدست آورده است.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در راستای تبدیل علم به ثروت در دانشگاه  افزود:امسال  ۲۴ مورد از مقالات اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان به چاپ رسیده است و ارتباط بسیار خوبی بین اعضای هیات علمی دانشگاه با پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان نیز برقرار است.

قائدی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ارتباط صنعت با دانشگاه و جهت دهی به مقالات علمی افزود: با افزایش سرعت پیشرفت علمی کشور، نیاز های آینده نیز برطرف خواهد شد.

وی تصریح کرد:با همکاری پارک علم و فناوری و دانشگاه پیام نور کارگاه استارت آپ برگزار شد و بازدیدی از صنایع کشتی سازی و منطقه ویژه اقتصادی جهت همکاری طرح های پژوهشی با حضور اعضای علمی دانشگاه بعمل آمد که در این زمینه نیز توافقات اولیه صورت گرفته است.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با اشاره به جایگاه علمی دانشگاه پیام نور افزود:بر اساس آخرین رتبه  بندی پایگاه استنادی جهان اسلام ISC رتبه اول کیفیت آموزشی کشور و جزء ۱۰ دانشگاه برتر در حوزه پژوهش می باشد.

قائدی افزود: برای ارتقای سطح پژوهشی دانشگاه به دنبال تفاهم نامه با صنایع کشتی سازی فرا ساحل ایران هستیم و شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد و نوآوری نیز در مراکز و واحدهای استان هرمزگان در حال فعالیت می باشند.

ویخاطر نشان کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی و کار آفرینی، انعقاد تفاهم نامه با سازمان کشتی سازی و برگزاری کارگاه کسب و کار در آینده در دست اقدام می باشد.

 

انتهای پیام/