به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز پرس؛ حمید ماندگاری مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان به مناسبت سالگرد فرار شاه معدوم از کشور در یادداشتی نوشت:

“بسم الله الرحمن الرحیم”

بیست و ششم دی ماه سالروز فرار شاه خائن از ایران می باشد.پادشاهی که با حمایت‌های آمریکای جنایتکار وسایر کشورهای غربی اقدامات جنایتکارانه در کشور انجام داد و موجبات عقب ماندگی و وابستگی کشور عزیزمان در عرصه های مختلف شد.
این پادشاه توسط انگلیس خبیث و  آمریکا بعد از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ اتفاق یافت.  در ۲۶ دی ماه سال ۵۷ و با حضور شجاعانه مردم ایران در مبارزه با خاندان پهلوی شاه ملعون مجبور به فرار از ایران گردید. تا  مقدمه‌ای باشد بر سرنگونی این دولت فاسد و پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی که حاکی از سرنگونی حاکمان ظالم به واسطه مرذم انقلابی و تدبن ایران اسلامی است.

رضا شاه با تکیه بر حمایت های بیگانگان، تمام خواسته های آنان را انجام داد، اما از آنجایی که آمریکایی ها همیشه منفعت برایشان اهمیت دارد و با آگاهی از اینکه رضا شاه برایشان سودی ندارد بعد از فرار او حتی اجازه اقامت در کشور خود را به او ندادند.
اکنون که در آستانه ۳۹ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز قرار داریم باید قدردان خون شهیدانی باشیم که جان خود را در راه این انقلاب فدا کردند.و اجازه ندهیم عده ای مزدور با سوء استفاده از تجمعات مردم که در راستای مطالبات اقتصادی می باشد، شعار “رضاشاه، روحت شاد” را سر دهند زیرا ما تجربه سلطنت این حکومت فاسد در کشور را داریم.
و جوانان عزیز با دقت در تاریخ و بررسی و مطالعه نحوه حکومت چندین ساله رضاشاه، قطعا پی خواهند برد که این حکومت نمادین بود که گرداننده اصلی آن آمریکا و انگلیس بودند، بنابراین اجازه نخواهند داد، تا بار دگر سرمایه‌های عظیم این کشور به دست بیگانگان به فنا برود. چراکه برای رویش این انقلاب، رهایی از فساد و ظلم و استحکام پایه های اسلام در ایران هزاران جوان جان خود را تقدیم کردند.

ومن الله التوفیق

انتهای پیام/