عدم هماهنگی و عدم اطلاع رسانی به موقع به خبرنگاران در سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به هرمزگان موجب اعتراض و گلایه خبرنگاران هرمزگانی شد و این در حالی بود که معاون وزیر راه و شهرسازی قرار بود در بدو سفر به بندرعباس از شهرک حمل و نقل بازدید کرده و نشست مطبوعاتی داشته باشد.

IMG00334281

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس،روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های هرمزگان روز سه شنبه طی تماسی تلفنی از خبرنگاران جهت بازدید از شهرک حمل و نقلی بندرعباس به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و شرکت در نشست مطبوعاتی دعوت کرد.

خبرنگاران صبح چهارشنبه طبق برنامه اعلامی به اداره کل حمل و نقل پایانه ها مراجعه کردند ولی متاسفانه پس از ۴۵ دقیقه انتظار یکی از کارمندان این اداره کل اعلام کرد معاون وزیر پیش از ساعت ۹ صبح وارد بندرعباس شده است و حتی از شهرک حمل و نقل بازدید کرده و در مسیر جاده بندرخمیر و بندرلنگه است.

شخصی که حامل این پیام بود اعلام کرد مدیرروابط عمومی حمل و نقل پایانه ها خواستار حضور خبرنگاران در ساعت ۱۲ در هتل هما جهت برگزاری نشست مطبوعاتی شد.

ناهماهنگی ها تا آنجا ادامه داشت که خبرنگاران در مراجعه به محل برگزاری نشست مطبوعاتی متوجه کنسل شدن برنامه شدند و روابط عمومی حمل و نقل پایانه های استان هرمزگان اعلام کرد متاسفانه نشست لغو شده است و حتی نشست انجمن های حمل و نقل با معاون وزیر خصوصی و غیرقابل انتشار است.

آنچه در این بین موجب اعتراض خبرنگاران بود عدم هماهنگی و بی برنامگی روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های هرمزگان در اعلام برنامه ها و بی توجهی به جایگاه و منزلت خبرنگاران بود و این در حالی است که “شرمنده ایم” تنها پاسخ اداره کل حمل و نقل پایانه های استان هرمزگان به معطلی خبرنگاران بود.

لازم به ذکر است که معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفر خود به استان هرمزگان از پل جاده بندرخمیر – بندرلنگه و شهرک حمل و نقل بندرعباس بازدید کرد و در این سفر معاون راهداری و معاون حمل و نقل این سازمان نیز رئیس سازمان راهداری را همراهی می کردند.

منبع : مهر

انتهای پیام/