مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد قشم گفت: استخاره بد آمد و سمت استانداری هرمزگان را نپذیرفتم.

 

13920702000739_PhotoA

 

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، شهریار مشیری عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه خوشحالم که در هرمزگان به دنیا آمده‌ام و مردم این استان به من محبت دارند، اظهار داشت: تمام سعی و تلاش خود را برای عمران و آبادانی جزیره قشم انجام خواهم داد و سعی می‌کنم منطقه آزاد قشم را یک منطقه قشمی کنم.

وی ادامه داد:: من برای گرفتن این سمت دوبار استخاره کردم که هر دو بار خیلی خوب آمد، اما برای استانداری هرمزگان بد و خیلی بد آمد.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم خاطرنشان کرد: من به اکبر ترکان، دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد گفتم که شرط حضورم در این سمت منوط به حضور علی شمس اردکانی در هیئت‌مدیره این سازمان است.

مشیری با ذکر خاطره‌ای از شمس اردکانی وی را پدر منطقه آزاد قشم خواند.

وی تصریح کرد: من معتقدم همه مدیران قبلی به سهم خود خدمت کرده‌اند.

 

مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد قشم، یکی از عوامل عدم توسعه قشم را عدم ثبات مدیریت و تعویض زود هنگام مدیران سازمان منطقه آزاد قشم دانست و اضافه کرد: تعویض پنج مدیرعامل در طول هشت سال باعث شده مدیران نتوانند به اهداف توسعه منطقه دست یابند.

مشیری افزود: تمام سعی و تلاش خود را برای عمران و آبادانی این جزیره به کار بسته و با سفر به مناطق مختلف دنیا، سرمایه‌گذاران خارجی را جذب می‌کنم.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای خود و همکارانش از مردم خواست برای رسیدن به اهداف مناطق آزاد و توسعه این جزیره وی و اعضای هیئت‌مدیره را دعا کنند.

اسفندیار حیدری‌پور، مدیر عامل سابق سازمان منطقه آزاد قشم نیز در ادامه ضمن تقدیر از حمایت‌های اعضای هیئت‌مدیره سازمان، از اکبر ترکان به علت برداشتن این مسئولیت از دوش وی تشکر کرد.

وی، شهریار مشیری را مدیری توانمند و دارای عقبه‌ای قدرتمند دانست که می‌تواند نویدبخش اتفاقات بزرگی در منطقه آزاد قشم باشد.

مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد قشم در پایان از تلاش‌های کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم قدردانی و اظهار امیدواری کرد که از کوتاهی‌ها و اشتباهات وی درگذرند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل و رئیس هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد قشم عصر امروز با حضور معزالدین، قائم مقام دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد، حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار و شیخ عبدالرحیم خطیبی، امامان جمعه اهل تشیع و تسنن، علی شمس اردکانی و توسلی عضو هیئت‌مدیره سازمان، جمعی از مدیران استانی و شهرستان  و کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم، روحانیون، فرماندهان و مسئولان نظامی و انتظامی و حضور چشمگیر مردم در تالار وحدت قشم برگزار شد.

براساس مصوبه مربوطه، شهریار مشیری برای مدت سه سال به عنوان عضو موظف هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد قشم جایگزین اسفندیار حیدری‌پور شد.

همچنین علی شمس اردکانی برای مدت سه سال به عنوان عضو غیر موظف هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد قشم جایگزین احمد قلعه‌بانی شد.

براین اساس؛ محمدرضا توسلی نیز برای مدت سه سال به عنوان عضو غیر موظف هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد قشم جایگزین ابراهیم عزیزی شد.

در پایان این مراسم متن حکم دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد در انتصاب مدیر عامل و اعضا هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد قشم قرائت و به شهریار مشیری، علی اردکانی  و محمد رضا توسلی مدیر عامل  و اعضا جدید هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد قشم  اعطا شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل و رئیس هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد قشم امروز با حضور معزالدین قائم مقام دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد، حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار و شیخ عبدالرحیم خطیبی امامان جمعه اهل تشیع و تسنن، علی شمس اردکانی و توسلی عضو هیئت‌مدیره سازمان، جمعی از مدیران استانی و شهرستان  و کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم، روحانیون، فرماندهان و مسئولان نظامی و انتظامی و حضور چشمگیر مردم در تالار وحدت قشم  برگزار شد.

منبع: فارس

انتهای پیام/