ابراهیم عزیزی تحول در تمامی عرصه ها در عین هجوم دشمنان را از جمله برکات هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: متولد شدن تفکر بسیجی یکی دیگر از دستاورد های این دفاع مقدس است و با تکیه بر همین تفکر دسیسه های دشمن خنثی شده اند.

IMAGE634695760627660963

ابراهیم عزیزی استاندار هرمزگان ظهر امروز ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت : امیدوارم تمام رزمندگان و کسانی که حماسه ساز صحنه ی زیبای دفاع از انقلاب اسلامی بوده اند در همه ی عرصه ها حاضر و ثابت قدم باشند.

عزیزی اظهار داشت : ما در سایه ی هشت سال دفاع مقدس ثابت کردیم همه ی انقلاب هایی که به اندیشه های غیر اسلامی پای بند بوده اند شکست خورده و حقیرانه میدان مبارزه را ترک کرده اندو با ایستادگی در هشت سال دفاع مقدس اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به همه ی جهانیان ثابت کردیم و نشان دادیم هر ملتی که به اندیشه های الهی اعتقاد داشته باشد پیروز خواهد شد.

استاندار هرمزگان یکی از دستاورد های دفاع مقدس را متولد شدن تفکر بسیجی دانست وافزود: با تکیه بر همین تفکر تمامی دسیسه های دشمن با شکست روبه رو شده است.

وی خاطر نشان کرد : تحول در همه ی عرصه های صنعتی در عین هجوم دشمنان نشانه اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است و در سایه ی همین ایستادگی دفاع مقدس ایران اسلامی به عنوان الگویی پایدار برای سایر کشور ها تبدیل شده است.

عزیزی ملت ایران را الگوی بیداری جهان اسلام معرفی کرد و گفت: ما در این نظام تربیت شده ایم و خود را برای هر گونه صحنه ای آماده کرده ایم.

انتهای پیام/