اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های ‌مختلف ‌تحصیلی ۵ دانشگاه دارای شرایط خاص در آزمون ‌سراسری ‌۹۲ فردا پنجشنبه ۳۱ مرداد منتشر می شود.

IMG14483150

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت شامل رشته‌های ‌مختلف ‌تحصیلی دانشگاه های هنراسلامی تبریز، شاهد تهران و دانشگاه غیرانتفاعی علوم قرآنی و کلیه کدرشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان در مراکز آموزشی (تربیت معلم سابق) و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ـ تهران (وابسته به وزارت آموزش و پرورش) در آزمون ‌سراسری ‌سال ۱۳۹۲ خواهد بود.

داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی، یک و یا چند کدرشته از دانشگاه های فوق‌الذکر را در آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ در فرم انتخاب رشته اینترنتی خود انتخاب کرده اند فردا می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش از نتیجه این پذیرش مطلع شوند.

اطلاعیه برنامه زمانی و آدرس محل مراجعه داوطلبان برای مصاحبه و سایر مراحل گزینش، فردا پنجشنبه در سایت سازمان سنجش به نشانی www.Sanjesh.org درج خواهد شد.

داوطلبانی که اسامی آنها در ردیف معرفی‌شدگان رشته‌های تحصیلی این دانشگاهها قرار می‌گیرد، ضرورت دارد براساس مندرجات اطلاعیه مذکور در زمان اعلام شده با به همراه داشتن مدارک لازم به آدرسهای مربوط مراجعه کنند.

عدم مراجعه در تاریخ مشخص شده در اطلاعیه به منزله انصراف از گزینش در دانشگاه مربوطه است.

منبع: مهر

انتهای پیام/