ما دانشجویان بسیجی ضمن حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای نظام، با رصد هوشمندانه رویکرد‌ها و رفتارهای آمریکا اعلام می نماییم تا هنگامی که ماهیت استکباری و ظالمانه حاکمان کاخ سفید تغییر

 

ما دانشجویان بسیجی ضمن حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای نظام، با رصد هوشمندانه رویکرد‌ها و رفتارهای آمریکا اعلام می نماییم تا هنگامی که ماهیت استکباری و ظالمانه حاکمان کاخ سفید تغییر نکرده و آنان به پذیرش حقیقت انقلاب اسلامی و رعایت حقوق کشور و جبران جنایات بی شمار تاریخی آنها علیه خود، اطمینان و اعتماد پیدا نکنند، همچنان آماج فریادهای مرگ بر امریکا مردم ایران خواهد بود..

images

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس  ، جمعی از دانشجویان  دانشگاه های مختلف استان هرمزگان   با اعلام بیانیه ای  سالروز ۱۳ آبان را گرامی داشتند.

 

متن بیانیه به شرح زیر است :

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه بزرگداشت ۱۳ آبان، سالروز مبارزه با استکبار جهانی

برگ برگ تاریخ ایران اسلامی مملو از رشادت ها و فداکاری های ملّت ایران برای حفظ استقلال کشور و دفاع از حریم اسلام ناب محمّدی(ص) است .در این بین ۱۳ آبان یاد آور حوادث مهمّی است که طی سالیان گذشته اتفاق افتاده است و نقطه عطف تاریخی ای برای پیشینه سترگ سرافرازی ملّت آزاده ایران محسوب می شود. سه حماسه عظیم تاریخی این روز هر یک سهم بسزایی در شکل گیری تاریخ معاصر مبارزات ضد استعماری ایران به حساب می آیند.

۱۳ آبان ۵۸ یادمان رسوایی بزرگ برای کسانی است که صحبت از حقوق بشر می زنند و سرمایه های مادی و معنوی ملّت های رنجور را به یغما می برند روز تجلی ارزش های انقلابی ملّت ایران در راه مبارزه با استکبار جهانی و روزی است که اُبهت پوشالی آمریکا بدست دانشجویان پیرو خط امام در انظار جهانیان شکسته شد.

امروز برخی در داخل کشور رابطه با آمریکا را نیاز جدی کشور می دانند و فراموش کرده اند که ۸ سال نبرد ما و لاله های گل گون کشور که در خاک آرمیده اند حاصل افکارو اعمال پلید آمریکا و هم دستانش بوده است. ۱۳آبان فرصتی برای ملّت ایران تا آنهایی راکه دیروز پرچم مبارزه باآمریکا را در دست داشتند وامروز بدنبال حذف شعار «مرگبرآمریکا»هستند رابهتربشناسند..

باید به این افراد یادآوری کنیم که هنوز داغ جوانان انقلاب ، جنگ و مسایل ترور و تنش های سیاسی دهه ۶۰ درخاطر ملت ما مانده ، هنوز داغ دانشمندان شهید هسته ای را فراموش نکرده ایم ، هنوز هر وقت هواپیمای مسافربری را در آسمان می بینیم یاد شهدای ایرباسی می‌افتیم که توسط ناو آمریکایی مورد حمله قرار گرفته بود.

هنوز اسناد لانه جاسوسی در اذهان ملت باقی مانده است ، هنوزمسئله فلسطین ،سوریه ،افغانستان ،عراق و بحرین که امروزه در اثر حمایت ها و دخالت های آشکار کاخ سفید صورت گرفته واسیرتفرقه ودرگیری هستند,حل نشده است.

به اعتراف تحلیلگران غربی: موضوع اصلی این است که ایران حاکمیتی مستقل و آزاد از آمریکا دارد و اسرائیل نیز نمی خواهد کسی در منطقه این رژیم را به چالش بکشد. بنابراین اگر ایران برنامه هسته ای هم نداشت، آمریکا و اسرائیل موضوع دیگری را دستاویز خصومت خود می کردند کما اینکه قبل از مطرح شدن موضوع هسته ای موضوعات دیگری دستاویز خصومت اینها با ملت ایران بوده است.

البته مردم بصیر ایران این جمله امام خمینی (ره) که فرمودند«نفوذی ها بارها اعلام کرده اند که حرف خود را از دهان ساده اندیشان موجه می زنند» را از یاد نبرده اند وچه قدرساده لوح وبیچاره اندکسانی که این روزها شاهد جفا و خیانت دولت آمریکا به نزدیک تریند ودو ستان و همپیمانان خود در اروپا هستند و باز دم ازمذاکره ورابطه می زنند.

البته در عصر حاکمیت دین و دورانی که رشد اسلام خواهی و بیداری اسلامی شتاب گرفته است، دیگر جایی برای سلطه خواهی مستکبرانزورگونیست ،

همانطورکه امام آمریکا را ام الفساد قرن دانستند و قرن حاضر را قرن غلبه مستضعفین بر مستکبران نامیدند.

آمریکا و متحدان حلقه به گوش بدانند که جنبش دانشجویی با درک صحیح از موقعیت حساس کنونی با علم به اینکه جهاد عظیم ملّت ایران در مقابله با استکبار جهانی جهاد علمی و نرم افزاری است، کمر همّت و تلاش خود را برای فتح نمودن قله های رفیع دانش بسته و دیری نخواهد پایید همچون ۱۳ آبان ۵۸ که بساط تشکیلاتی و سخت افزاری شیطان بزرگ در ایران برچیده شد،

به حول وقوه الهی در آینده نزدیک به برتری علمی مبالغه آمیز، و ضد حقوق بشری استکبار جهانی پایان خواهد داد.

ما دانشجویان بسیجی براین باوریم آنچه طی ۳۴ سال گذشته به اثبات رسیده، این است که رمز پیروزی انقلاب در هر برهه ای از تاریخ پیروی از فرامین رهبری، اعتماد به نصرت الهی و ایستادگی در برابر زورگویان و مستکبران جهانی است.

ما دانشجویان بسیجی ضمن حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای نظام، با رصد هوشمندانه رویکرد‌ها و رفتارهای آمریکا اعلام می نماییم تا هنگامی که ماهیت استکباری و ظالمانه حاکمان کاخ سفید تغییر نکرده و آنان به پذیرش حقیقت انقلاب اسلامی و رعایت حقوق کشور و جبران جنایات بی شمار تاریخی آنها علیه خود، اطمینان و اعتماد پیدا نکنند، همچنان آماج فریادهای مرگ بر امریکا مردم ایران خواهد بود..

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان هرمزگان

انتهای پیام /