نمایش ” برم ببینم برگردم ”در بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استانی  به روی صحنه نمایش رفت .

 

به گزارش پایگاه  خبری هرمز پرس، نمایش ” برم ببینم برگردم ” به کارگردانی و بازیگری غلام رنجبر از شهرستان بندرعباس صبح امروز در دومین روز از بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان به روی صحنه ی نمایش رفت.

بازیگران این نمایش غلام رنجبر و معصومه فرهنگ هستند.

غلام رنجبر پیرامون اجرای  این نمایش می گوید: از اوایل مردادماه ۹۲ تمرین برای این اثر شروع شد و در شهریور ماه توانستیم مجوز نمایش عمومی را وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بگیریم اما به دلیل عدم حمایت مسئولین کار به نمایش عمومی گذاشته نشد .

وی افزود : ماه رمضان تمرین این اثر متوقف شد و بعد از آن مجددا یک ماه دیگر تمرین کردیم تا توانستیم خودمان را به این جشنواره برسانیم .

کارگردان نمایش برم ببینم برگردم درباره موضوع این اثر می گوید : فضای کلی نمایش “برم ببینم برگردم” جدال انسان ها با مقوله ی مرگ را روایت می کند ، زن این نمایش چند مدتیست به دلیل بیماری از خداوند می خواهد تا جان او را بگیرد اما زمان مرگش که می رسد و فرشته مرگ را که می بیند برای رفتن به شک می افتد .

رنجبر در پاسخ به این سوال که نکته مثبت نمایش ” برم ببینم برگردم ” را در چه می بینید بیان کرد : ساده بودن ساختار کار در چیدمان دکور و موسیقی زیبا در حین نمایش از نکات مثبت این اثر بوده که توانست استقبال عمومی را به دنبال داشته باشد .

لازم به ذکر است این نماش سومین تئاطر اجرا شده در این جشنواره است ،که به مدت سه روز از ۱۰ الی ۱۳ حهرماه در سالن فرهنگ سرای طوبی برگزار می شود.

انتهای پیام/