مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: امروز آموزش و پرورش در مسیر تحول حرکت می کند و در این راستا سند ملی آموزش و پرورش در حال نهایی شدن است.

IMG19260446

به گزارش پایگاه خبری هرمزپرس، ناصر توکلی در مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز بستک در جشنواره ستارگان اظهار داشت: امروز آموزش و پرورش در مسیر تحول حرکت می کند و در این راستا سند ملی آموزش و پرورش در حال نهایی شدن است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک با تأکید بر این که امروز باید با تولید داده های علمی، جهان پیرامون خود را تسخیر کنیم، افزود: آموزش و پرورش با تلاش و اجرای برنامه های مدون خواهد توانست در حوزه تعلیم و تربیت اسلامی موفق تر عمل کرده و با مساعدت اولیای مدارس انسان های وارسته و شایسته تربیت کند.

وی سرمایه عظیم ملت و جامعه اسلامی ایران را دانش‌آموزان دانست و اضافه کرد: معلمان بستر این رخداد بزرگ علمی را در شهرستان فراهم می کنند که یکی از شاخص های توسعه و پیشرفت، سطح سواد است زیرا نیازمند همت نسل جوان به عنوان پرچمداران حوزه های مختلف هستیم.

ناصر توکلی خطاب به دانش‌آموزان گفت: امروز را به‌ خاطر سپرده و آن را سرآغاز موفقیت‌های بعدی خود قرار دهید، چرا که با مراقبت و صیانت از آموخته‌های علمی خود و توجه به مبانی اسلامی و دینی خواهید توانست قله‌های رفیع موفقیت را کسب کنید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک یکی از مهم‌ترین راه‌های موفقیت دانش‌آموزان را توجه به پژوهش خواند و افزود: درصدد هستیم تا از هر مدرسه به عنوان پژوهشگاهی موفق استفاده کنیم.

وی داشتن استعداد در بین دانش‌آموزان را شرط لازم برای موفقیت خواند و گفت: هر چند که استعداد به تنهایی کافی نیست برخی عوامل دیگر مانند استفاده از فرصت‌ها و برنامه‌ریزی مطلوب و مناسب توسط دانش‌آموزان و دبیران موجب بروز خلاقیت می‌شود.

توکلی هدف از برگزاری این مراسم را تجلیل از زحمات دانش آموزان و ایجاد انگیزه در بین آنان و دیگر دانش آموزان ذکر کرد و گفت: دانش‌آموزانی که به عنوان ستارگان معرفی می‌شوند از وظیفه خطیری برخوردارند زیرا باید برای دیگران الگوی خوبی باشند و همچنین مقرر شده در این هفته طی مراسمی از دانش آموزان پژوهشگر و خلاق شهرستان بستک در استان تجلیل شود.

گفتنی است در ادامه از ۶۸ نفر از ستارگان درخشان دانش‌آموزان شهرستان بستک با اهداء لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

منبع:مهر