مدیرکل امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به آخرین وضعیت سند دانشگاه اسلامی اشاره کرد.

IMG09480671

به گزارش پایگاه خبری هرمز پرس، حجت الاسلام اسماعیل پوررضا در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: سند دانشگاه اسلامی در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب شورا رسیده و این سند به زودی از سوی وزرای مربوطه ابلاغ خواهد شد .

وی با بیان اینکه سند دانشگاه اسلامی در بخش ستادی دیده شده است گفت: این سند در بخش ستادی دیده شده و باید در بخش صفی(مدیریتی ) هم دیده شود.

مدیرکل امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و افزود: بنابراین دفاتر نهاد دانشگاه‌ها با اساتید و روسای دانشگاه ها مشغول کار بر روی بخش مذکور هستند تا سند در هر دو بخش ستادی و صفی به تدریج فرهنگ سازی شود تا در زمان ابلاغ، فعالیت های مربوط به سند دانشگاه اسلامی در دانشگاه ها، روان تر پیش رود.

به گزارش مهر، حجت الاسلام روح الله شاطری – دبیر شورای اسلامی شدن دانشگاه ها، پیش از این درباره آخرین وضعیت سند دانشگاه اسلامی به مهر گفته بود، سند دانشگاه اسلامی در آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با اکثریت آرا تصویب شده و پس از تصویب، این سند توسط رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی به وزارت خانه‌های علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ابلاغ شده است.

انتهای پیام/